logo
 •      DATABANK PROGRAMI  

  Ekobim Databank Modülleri

  Randevu Defteri, Ajanda, Tel.Defteri, Not Defteri, Post it, Özel Günler, Aylık-Yıllık İş Planlama, Cep Telefonlarına Toplu SMS (mesaj) Gönderme, Bilgisayar Açıp Kapatma, Analog Saat , Bilgisayara Özel Görevler Verebilme, Acil Telefon Kayıtları, İl Plaka ve Tel Kod Listesi, Windows Ayarlarını Değiştirme, Virüs Temizleme işlemlerinizi yapabileceğiniz modülleri içermektedir. Kullanım Alanları : Tüm ofis ve ev kullanıcılarına yöneliktir.

  Genel Özellikleri :
  Ofis içinde, ağa bağlı tüm bilgisayarlardan kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşabilir.
  Bilgisayarlarınızın her gün yada belirtilen tarih ve saatlerde otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz..
  Tüm ofis ve ev kullanıcıları için günlük, aylık, yıllık randevularını not alıp, günü ve saati geldiğinde program tarafından sesli olarak uyarılma imkanı sağlar.
  Tüm ofisler için mükemmel bir iş planı takibi imkanı sunar. Böylelikle ofis içerisinde görev dağılımı ve günlük iş planları günü geldiğinde personele program tarafından bildirilir. Böylelikle, görevlerin hatırlatılması için gereksiz toplantılar yapılarak gereksiz zaman kaybı engellenmiş ve ofis içi iletişim sorunlarından dolayı iş planında yaşanacak aksaklıkların önüne geçilmiş olur.
  Tüm ofis ve ev kullanıcıları için, özel gün hatırlatmaları yapar. Böylelikle iş ve özel hayatınızda unutmamanız gereken özel günleri, bayramları, ödeme günlerinizi, randevularınızı program size otomatik olarak hatırlatır.
  Telefon Defteri ve Not Defteri özelliği ile şahıs ve firmaların iletişim bilgilerini tutabilir, var olan yada kendinize özel oluşturacağınız şablon ile şahıs ve firmalara ait detaylı notlar tutabilirsiniz.
  Tüm şahıs ve firmalara program üzerinden toplu sms gönderebilir, özel günlerini kutlayabilir, kampanyalarınızı duyurabilir, önemli hatırlatmalar yapabilirsiniz.
  Program üzerinden mail hesabınıza girmek zorunda kalmadan istediğiniz mail adresine mail gönderebilirsiniz.
  Program üzerinden internete bağlanabilirsiniz.
  İl telefon kodlarını, il plaka kodlarını görebilirsiniz.
  Önemli ve unutmamanız gereken notlarınızı yazarak, programın her açılışında otomatik olarak size iletilmesini sağlayabilirsiniz.
  Güncel kal özelliği ile programınızı sürekli güncel tutabilir ve yeniliklere anında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  Programın kurulumunda izlenecek adımlar;
  1. Adım - EKOBİM programını sitemizden indiriniz.
  2. Adım - Bilgisayarınıza indirdiğiniz program Yükle/Setup'ını çalıştırarak kurulum işleminizi tamamlayınız.
  3. Adım - Kurulum işleminden sonra ekranın sağ alt köşesine (saatin yanına) EKOBİM Databank programının kısa yol simgesini atacaktır. Bu kısa yol simgesini tıklayarak Databank programını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  sizi biz arayalım
  satın al
  demo talebi
  uzaktan yardım
  program indir
  program anlatımı
  sık sorulan sorular
   
  nasıl satın alırım program indir program detayları
   
       DATABANK PROGRAMI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ  
  databank programı
  databank programı
  databank programı
  databank programı
         
  databank programı
  databank programı
  databank programı
  databank programı
         
  databank programı
   
   
 • Meta Kelimeler;

  Ekobim Muhasebe Programı,Ekobim Eğitim ve Yardım Konuları, Ekobim Videolar, Ekobim Dersleri, Ekobim Veresiye,
  Oztermite Alfa Muhasebe Programı, Eğitim ve Yardım Konuları, Oztermite Alfa Videolar, Oztermite Alfa Dersleri, Oztermite
  Alfa Yardım. Ön Muhasebe Programı, Muhasebe Programları, Ön Muhasebe Programları, stok, cari, çek, senet, fatura, irsaliye, kasa programları, cari hesap programı, stok programı, cari programı, bilgisayar programı, hesap programı, çek programı, senet programı, çek senet programı, fatura programı, irsaliye programı, fatura irsaliye programı, kasa programı,
  proje programı, teklif programı, pos programı, barcode programı, barkod programı, barkot programı, otomasyon, yazılım, yazarkasa programı, satış programı, taksitlendirme programı, taksit programı, mağaza programı, mağazacılık programı, restaurant programı, muhasebe programı, ticari program, cari program, sektörel programlar, muhasebe, ticari programlar, ücretsiz, adisyon program, adisyon programı, adisyon programları.